به موسسه حقوقی کیانی خوش آمدید

وبلاگ و اخبار

پلیس پیگیر اعتبار وکالتنامه‌های باطل شده فروش خودرو

وبلاگ و اخبار

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: موضوع اعتبار و مدت زمان محدود وکالتنامه‌ها را به ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کرده‌‌ایم، امیدواریم تصمیم خوبی گرفته شود.

 

سرهنگ عین‌الله جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا با اعلام خبر مذکور اظهار کرد: در بحث وکالتنامه‌ها پلیس با ستاد ملی مبارزه با کرونا مکاتبه کرده و امیدواریم به‌زودی این مسائل در ستاد مطرح و تصمیم‌گیری شود؛ چراکه زمان وکالتنامه‌ها محدود بوده و اعتبار آنها در روز‌های پایانی است. سرهنگ جهانی افزود: با توجه به اینکه در ستاد ملی مبارزه با کرونا رئیس‌جمهور و نمایندگان قوه قضائیه حضور دارند، امیدواریم تصمیم خوبی در این خصوص گرفته شود.

 

وی گفت: پلیس راهنمایی از سه سال پیش به مردم اعلام کرد که وکالتی خرید و فروش نکنند. اگر ماشین را به فرد دیگری بفروشیم و فرد مورد نظر با پلاک تردد، تخلف، جرم یا جنایتی کند؛ فروشنده ماشین پاسخگوست؛ زیرا پلاک آن وسیله نقلیه، پلاک خود فرد است.

 

معاون اجتماعی راهور ناجا تصریح کرد: حتی قبل از شیوع بیماری ویروس کرونا و تعطیلی مراکز تعویض پلاک به مردم ابلاغ کردیم که وکالتی خرید و فروش نکنند و اگر وکالتنامه‌ای تنظیم شد، حتما مدت اعتبار آن حداقل سه ماهه تنظیم شود اما متاسفانه برخی از فروشندگان و خریداران این موضوع را رعایت نکردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.